کد خبر: 80619536 (3256900) | تاریخ خبر: 29/01/1392 | ساعت: 11:54|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

یک فرمانده ارتش:

ارتش مرزدار دفاع از حریم دین و حافظ کیان نظام اسلامی است

آران و بیدگل،کاشان- فرمانده گروه راکت انداز شهید مصطفی کبریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در آران و بیدگل گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران مرزدار دفاع از حریم دین و حافظ کیان نظام اسلامی است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ ستاد ˈمنصور پور جعفریˈ روز پنجشنبه در مراسم رژه یگان های رزمی گروه 840 موشکی نزاجا در آران و بیدگل اظهار داشت: ارتش در عرصه های حماسه و شرف، دفاع از مرزهای کشور و شکست توطئه های دشمنان همواره در صف مقدم جهاد و پشتیبانی از نظام اسلامی حضوری فعال داشته است.
وی افزود: در ابتدای پیروزی انقلاب دشمنان نظام اسلامی تمام توجه خود را مطعوف به دیدگاه امام راحل به ارتش دوخته بود تا از ایجاد تفرقه و اختلاف به نظام نو پا اسلامی ضربه بزند.
وی تاکید کرد: در آن زمان امام خمینی(ره) با فرمان تاریخی خود مبنی بر ضرورت حفظ ارتش در حساس ترین دوران حیات انقلاب، مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام و آنهایی که سودای تعدی و تجاوز به میهن را در سر می پروراندند کوبید.
این فرمانده ارتش خاطرنشان کرد: وظیفه ارتش در قانون اساسی حفاظت از تمامیت ارضی کشور و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ذکر شده که افتخاری برای این نهاد مقدس است.
سرهنگ پورجعفری گفت: ارتش در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه از کیان کشور دفاع و با تقدیم 48 هزار شهید گلگون کفن مدال افتخار شهادت را بر سینه آویخت.
در این مراسم رژه یگان های رزمی گروه 840 موشکی نزاجا مستقر در آران و بیدگل برگزار شد.
29 فروردین ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ارتش نامگذاری شده است.
1724/8132

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال