کد خبر: 80516091 (3115374) | تاریخ خبر: 08/11/1391 | ساعت: 9:11|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

خانه نخبگان بسیج اصفهان دو میلیار ریال برای حمایت از نخبگان اختصاص داد

اصفهان - مسوول خانه نخبگان علمی بسیج استان اصفهان از حمایت دو میلیارد ریالی این خانه از طرح های مخترعان و نخبگان بسیجی استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، سید حامد افتخار زاده شنبه شب در نشست مشترک کارشناسان خانه نخبگانی علمی بسیج استان و فرمانده ناحیه بسیج امام صادق(ع) اصفهان، گفت: با شروع فعالیت این خانه از سال 90 تاکنون تعداد 766 بسیجی نخبه از سراسر استان شناسایی شده اند.
وی ادامه داد: در این مدت 100 طرح از سوی نخبگان علمی بسیج ارائه شده که از این تعداد 63 طرح بررسی و مورد حمایت قرار گرفت.
مسوول خانه نخبگان علمی بسیج استان اصفهان افزود: طرح های ارائه شده در کارگروههای هشتگانه این خانه بررسی و پس از تایید توسط کارشناسان هر بخش از حمایت های مادی و معنوی برخوردار می شود.
وی افزود: حمایت های مادی این خانه به صورت وام های عقود اسلامی، قرض الحسنه و کمک بلاعوض بوده است.
افتخار زاده به درج 340 عنوان خبری در خبرگزاری ها و مطبوعات در خصوص خانه نخبگان بسیج اشاره کرد و افزود: در بین استان های کشور اصفهان بیشترین آمار اخبار در خصوص اختراعات و نخبگان بسیجی را به خود اختصاص داده است.
وی اظهار کرد: همچنین 20 گزارش خبری در خصوص فعالیت های این خانه از طریق شبکه های استانی، خبر و چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است.
مسوول خانه نخبگان علمی بسیج استان اصفهان با اشاره به ظرفیت بالای استان، ادامه داد: استعدادهای ناشناخته بسیاری در استان وجود دارد و درصدد شناسایی آنها هستیم.
وی با اشاره به ظرفیت موجود خانه نخبگان علمی بسیج از اعلام آمادگی کارشناسان و نخبگان این مرکز برای مشاوره و راهنمایی در بخش های مختلف بسیج استان خبر داد.
/7134/پ/ 607

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال